Świadek Wypadku poleca!

Skrót oferty

Inteligo / Pożyczka Gotówkowa
  • Kredyt: 10 000 PLN / 84 miesiące
  • Wysokość raty: 223.12 PLN / miesiąc
  • Oprocentowanie: 22.15 % / w skali roku
  • Prowizja: 5.00 % / jednorazowa
Przejdź dalej

Więcej szczegółów

Komentarze Koszt miesięczny obsługi kredytu

Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu i podanej nominalnej stawki oprocentowania z uwzględnieniem kosztów prowizji i bez uwzględnienia kosztów ubezpieczenia. Oprocentowanie kredytu jest zmienne.

Oprocentowanie kredytu jest ustalane indywidualnie.

Maksymalny okres kredytowania wynosi 96 miesięcy lub 120 miesięcy przy konsolidacji.

Wysokość raty 223.12  PLN
Oprocentowanie nominalne 10.00  %
Oprocentowanie rzeczywiste 22.15  %

Wysokość prowizji jest ustalana indywidualnie

Prowizja 5.00  %
Opłata administracyjna 0.00  %

Możliwość skorzystania z nieobowiązkowego ubezpieczenia. Wysokość jednorazowej składki ubezpieczeniowej, należnej z tytułu ochrony ubezpieczeniowej, uzależniona jest od oceny ryzyka, kwoty udzielonej pożyczki oraz długości okresu trwania umowy pożyczki.

Ubezpieczenie kredytu 0.350  %

W przypadku kredytu do 255 550 PLN brak opłat za wcześniejszą spłatę
(ustawa o kredycie konsumenckim).

Opłata za wcześniejszą spłatę 0.00 %
Dodatkowe informacje
Bank pobiera prowizję za udzielenie kredytu
Umowa elektroniczna
Ubezpieczenie nie jest wymagane

Ocena klientów 0/6

Przejdź dalej

Rynek produktów finansowych jest bardzo złożony. Każdy bank uważa, że oferuje najlepsze (w ich rozumieniu) kredyty hipoteczne, konta bankowe, lokaty bankowe, karty kredytowe, kredyty gotówkowe, czy kredyty samochodowe. Podobnie jest z funduszami inwestycyjnymi, czy innymi produktami, dzięki którym możemy lokować swoje oszczędności. Jak w takim gąszczu ofert wybrać te najlepsze? Czy najlepszy kredyt hipoteczny, to ten najtańszy? Co jeszcze wziąć pod uwagę wybierając kredyt na mieszkanie (choćby w Programie Rodzina na swoim)? Ile można zyskać lub stracić zakładając lokaty bankowe? Jaką jest moja zdolność kredytowa? Odpowiedzi na te pytania nie są łatwe. Porównanie wszystkich produktów bankowych, czy finansowych nie jest proste. Nawet jeśli spróbujesz odwiedzić oddziały, czy nawet strony internetowe wszystkich banków, to po kilku z nich będziesz już zmęczony. Zebranie informacji o tysiącu produktów bankowych, sprowadzenie ich do jednego mianownika i porównanie jest zajęciem żmudnym. Porównywarka finansowa zrobi to za Ciebie.