Świadek Wypadku poleca!

Skrót oferty

Citi Handlowy / Kredyt mieszkaniowy
  • Kredyt: 240 000 PLN / 30 lat
  • Wysokość raty: 1 080.39 PLN / miesiąc
  • Oprocentowanie: 3.65 % / w skali roku
  • Prowizja: 2 400.00 PLN / jednorazowa
Przejdź dalej

Więcej szczegółów

Komentarze Koszt miesięczny obsługi kredytu

Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu. W celu osiągnięcia wysokiej rzetelności i porównywalności ofert porównywarka podaje oprocentowanie konstruowane w oparciu o stalą bankowa marżę (zarobek banku) oraz aktualną, rynkową stawkę WIBOR (może się różnić od stosowanej na daną chwilę przez bank). Może to być przyczyną istnienia chwilowych różnic w wysokości rat podawanych w danym momencie przez bank oraz porównywarkę, jednak umożliwia świadome podjęcie optymalnej decyzji finansowej.


Zaprezentowana marża dostępna jest pod warunkiem posiadania konta zasilanego wynagrodzeniem.

Podana oferta dostępna jest dla klientów osiągających dochody od 5 000 zł netto.Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu mieszkaniowego, zabezpieczonego hipoteką wynosi 3,59% przy następujących założeniach: okres kredytowania 21 lat, całkowita kwota kredytu 375 000 zł, oprocentowanie zmienne 3,49%, w tym: stopa referencyjna WIBOR 3M 1,70% oraz marża 1,79% (marża jest podwyższana o 1,3pp. do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 3 miesięcy od zawarcia umowy kredytu) . Całkowity koszt kredytu 156 273 zł, w tym: prowizja 0%, tj. 0zł, odsetki 156 054zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19zł, koszt wpisu hipoteki do Księgi Wieczystej 200zł, opłata za rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) 0zł (przy utrzymaniu warunku wpływów miesięcznych min 5000zł), całkowita kwota do zapłaty 531 273zł, płatna w 252 ratach miesięcznych, równych w wysokości 2105 zł po ustanowieniu zabezpieczenia. Do uzyskania kredytu niezbędne jest zawarcie umowy ubezpieczenia. Kalkulacja dokonana na dzień 07.05.2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Zmienne oprocentowanie niesie za sobą ryzyko wysokiej raty, a tym samym całkowitej kwoty do zapłaty.

Wysokość raty 1 080.39 PLN
Oprocentowanie nominalne 3.52 %
w tym marża 1.79 %
WIBOR 1.73 %
Oprocentowanie rzeczywiste 3.65 %

Bank nie stosuje ubezpieczenia pomostowego. Do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki marża podwyższana jest o 1,30 p.p.

Ubezpieczenie pomostowe 0.00 PLN

Bank nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia w postaci cesji z polisy ubezpieczenia na życie.

Polisa na życie 0.00 PLN
Komentarze Koszt przyznania kredytu
Prowizja 2 400.00 PLN

Bank nie pobiera opłat z tytułu Ubezpieczenia Niskiego Wkładu.

Ubezpieczenie Niskiego Wkładu Własnego 0.00 PLN

Bank nie wymaga wykupienia dodatkowych, poza standardowymi (ubezpieczenie nieruchomości, ubezpieczenie pomostowe) polis ubezpieczeniowych.

Polisa ubezpieczeniowa 0.00 PLN

Bank zleca wycenę na własny koszt - koszt dla Klienta wynosi 0 zł.

Wycena nieruchomosci 0.00 PLN
  Suma kosztów 2 400.00 PLN
Komentarze Dodatkowe informacje

Bank standardowo nie wymaga weksla jako dodatkowego zabezpieczenia kredytu.

Weksel NIE 
Wcześniejsza spłata kredytu 0.00 %

Brak możliwości przewalutowania kredytu na PLN.

Brak możliwości przewalutowania kredytu na EUR.

Brak możliwości przewalutowania kredytu na CHF.

Brak możliwości przewalutowania kredytu na USD.

Przewalutowanie na PLN brak
na EUR brak
na CHF brak
na USD brak
Plusy i minusy

Bezpłatna wycena nieruchomości


Brak dodatkowych ubezpieczeń


Brak opłat za wcześniejszą spłatę kredytu


Prezentowane warunki dostępne dla klientów z wpływami na konto od 5 000 zł netto.


Ocena klientów 5/6

Przejdź dalej

Rynek produktów finansowych jest bardzo złożony. Każdy bank uważa, że oferuje najlepsze (w ich rozumieniu) kredyty hipoteczne, konta bankowe, lokaty bankowe, karty kredytowe, kredyty gotówkowe, czy kredyty samochodowe. Podobnie jest z funduszami inwestycyjnymi, czy innymi produktami, dzięki którym możemy lokować swoje oszczędności. Jak w takim gąszczu ofert wybrać te najlepsze? Czy najlepszy kredyt hipoteczny, to ten najtańszy? Co jeszcze wziąć pod uwagę wybierając kredyt na mieszkanie (choćby w Programie Rodzina na swoim)? Ile można zyskać lub stracić zakładając lokaty bankowe? Jaką jest moja zdolność kredytowa? Odpowiedzi na te pytania nie są łatwe. Porównanie wszystkich produktów bankowych, czy finansowych nie jest proste. Nawet jeśli spróbujesz odwiedzić oddziały, czy nawet strony internetowe wszystkich banków, to po kilku z nich będziesz już zmęczony. Zebranie informacji o tysiącu produktów bankowych, sprowadzenie ich do jednego mianownika i porównanie jest zajęciem żmudnym. Porównywarka finansowa zrobi to za Ciebie.