Świadek Wypadku poleca!

Skrót oferty

/
  • Rata netto: 0.00 PLN / miesiąc
  • Czynsz: 0.00 % / miesiąc
  • Suma opłat leasingowych:  % / w skali całej inwestycji

Więcej szczegółów

Komentarze Koszt obsługi leasingu
Wysokość raty miesięcznej    
Komentarze Opłaty leasingowe
Czynsz 0.00 %  
Opłata wstępna 0.00 % 0.00 PLN
Koszt wszystkich rat miesięcznych    
Wykup przedmiotu 0.00 % 0.00 PLN
  Suma 0.00 % 0.00 PLN
Tarcza podatkowa    
Rzeczywisty koszt nabycia przedmiotu przez leasing przy uwzględnieniu korzyści z tarczy podatkowej. Suma wydatków minus kwota nie zapłaconego podatku. Rzeczywisty koszt nabycia
przedmiotu przez leasing
   
Dodatkowe informacje
Rodzaj zabezpieczenia    
Amortyzacja    

Oferta nie zawiera kosztów ubezpieczenia. Jeśli przedmiotem leasingu jest środek transportu, do powyższej kwoty doliczyć należy koszty rejestracji, zgodne z urzędowym cennikiem.

Brak opłaty przygotowawczej.

Minimalny okres prowadzenia działalności gospodarczej przez leasingobiorcę wynosi 6 miesięcy.

Dodatkowe wymagania    

Ocena klientów 0/6

Rynek produktów finansowych jest bardzo złożony. Każdy bank uważa, że oferuje najlepsze (w ich rozumieniu) kredyty hipoteczne, konta bankowe, lokaty bankowe, karty kredytowe, kredyty gotówkowe, czy kredyty samochodowe. Podobnie jest z funduszami inwestycyjnymi, czy innymi produktami, dzięki którym możemy lokować swoje oszczędności. Jak w takim gąszczu ofert wybrać te najlepsze? Czy najlepszy kredyt hipoteczny, to ten najtańszy? Co jeszcze wziąć pod uwagę wybierając kredyt na mieszkanie (choćby w Programie Rodzina na swoim)? Ile można zyskać lub stracić zakładając lokaty bankowe? Jaką jest moja zdolność kredytowa? Odpowiedzi na te pytania nie są łatwe. Porównanie wszystkich produktów bankowych, czy finansowych nie jest proste. Nawet jeśli spróbujesz odwiedzić oddziały, czy nawet strony internetowe wszystkich banków, to po kilku z nich będziesz już zmęczony. Zebranie informacji o tysiącu produktów bankowych, sprowadzenie ich do jednego mianownika i porównanie jest zajęciem żmudnym. Porównywarka finansowa zrobi to za Ciebie.